Nejsme klasická chovatelská stanice a nejsme ani profi agiliťáci ... jsme prostě dvou a čtyřnohá R O D I N A, která má ráda agility, dogfrisbee a cestování :-) Máme spoustu společných zážitků, mnoho krásných fotografií za které všem moc moc děkujeme a tak vznikly i tyto stránky, abychom si je mohli čas od času připomenout.

 Rádi cestujeme a závodíme, ale úplně nejraději máme, když se to dá spojit a tak vznikl náš "agilitní turismus", který nás už kromě Čech zavedl i do Německa, Belgie, Lucemburska, Polska, Slovenka a našeho milovaného Holandska, kde se pořádá i největší evropský závod pro Australské kelpie AKSE (Australian Kelpie Sport Event), který i v roce 2017 odstartoval naše cestování s bidlíkem (čti caravanem). Doma nás proto obvykle moc o víkendu nepotkáte, obzvláště v sezóně jaro-podzim. Proto u nás nikdy nečekejte štěňátka jinak než v zimě, kdy se jim můžeme věnovat na 110% a to jedině, pokud se my sami rozhodneme rozšířit naší rodinu o dalšího člena, což je cca. jednou za 2-3 roky :-)

Pokud se Vám naše kelpinky líbí, neváhejte nás včas kontaktovat, ať o sobě víme a stihneme i nějakou společnou procházku ... ať víte co Vás čeká ;-)
Kelpie není pes, kelpie je přítel a člen rodiny, který žije svůj život s Vámi a pro Vás :-)

Vítejte na nových stránkách Cleverly Crazy Family :-)
O nás/About us imageO nás/About us imageO nás/About us image