Máme štěňátka / We have puppies - One boy still available :-)

Crazy se 27.12.2013 narodily 2 krásný kluci černochlupci

27.12.2013 Crazy & Joker Christmas Pups :-)

Cleverly Crazy kelpie kennel - litter A
... aneb jak šel čas/...change over time :-)

O nás:
Narodili jsme 27.12.2013 a jsme dva kluci :-)
Jsme obříci a jsme na maminku moc hodní a ona je ta nej mamča na světě :-D
První (silver) - porodní váha 342g a dneska má 380g ... je mamánek a pohodář, který dostal po narození přezdívku "malý AGieSek", protože zatím se jeví jako malý ťuňťa stejně jako náš strejček AGieS :-)
Druhý (gold) - porodní 385g a dnes už 419g - "Messi alias Messersmith", rychlík který řve za oba ... je to takový malý taťka Joker :-) prostě všude :-)

Maminka nám řekla,že:
23. a 26.10. byla nakryta Crazy Jokerem. Březost byla potvrzena 19.11. a okolo "Štědrého dne" očekáváme narození 3-4 štěňátek kelpinek. Barevně by měla být štěnda černá po mamince Crazy a hnědá po tatínkovi Jokerovi. 
Spojení bude vhodné na jakýkoliv sport. Crazy se věnuje agility LA3 a letos se kvalifikovala na své první MČR a v agility skončila na úžasném 13.místě(z99závodníků-http://youtu.be/9nyEocSHtvM). Začíná s obedience a nově také s Pavlem frisbee. Joker se s Jitkou věnuje agility(zatím v tréninku a jde mu to naprosto skvěle) a obedience (http://youtu.be/iP_bycWJ_x4). Crazy se s Jokerem zná od malička a pozorný divák může oba najít na tomoto videu, kde je vidět jak nám Crazy rostla (http://youtu.be/sTS4PdVdN3k).
Crazy i Joker jsou plnochrupý s korektním nůžkovým skusem. Oba jsou také zdravotně vyšetřeni na HD,ED s výsledkem A, DOV s negativním výsledkem a DNA MDR1 také neg. (tedy i štěnda budou DNA MDR1 neg. po rodičích).

Jedná se o nepříbuzné spojení k našim kelpiím v ČR.

Info:
Crazy - www.cleverlycrazykelpie.cz
Joker - www.kelpie-parson.cz

Tady jsme byli u mamči v bříšku:
http://www.rr.sk/modules.php?name=Preg_kal&tyzd_den_n=3&krok=2&kryt_mesiac=10&kryt_den=23&kryt_rok=2013&poc_hodnota=42&zobraz_cele=0&kt_tyzden=dalsi&mesuky=Joker+Kelpiebrink&mepsa=Crazy+Black+Mount+Mckinkey

A takhle rosteme:
http://www.rr.sk/modules.php?name=Breeders_diary&porod_den=27&porod_mesiac=12&porod_rok=2013&zobraz_cele=0&krok=1&chovsta=Cleverly+Crazy+Kelpie&mesuky=Crazy+Black+Mount+Mckinkey&mepsa=Joker+Kelpiebrink