22. května 2010 MVP Litoměřice

Byli jsme se podívat v Litoměřicích na MV psů. Kristýna vystavovala Donu a Ulíka, přišla i sestřička Ozi a ve štěňátkách se vystavovala i Anex. Jel s námi i Fousek s Berym a Zuzka. Přímo u kruhu kelpií, kde se vystavovali i border kolie, jsme se potkali s Janou, Míšou,  Renčou, Štěpkou a Věrou Vostrou, dorazila i Verča se setřičkou Zýzou a Sendy ... u australáku jsme potkali Pavlu s jejím novým štěndem ... u belgičáků zas Dášu, která vystavovala Beryho sestřičku Domiu ... potkali jsme spoustu lidiček z Vysoké Pece a nakonec se na nás přišla podívat Nina ... takže jsme celý den prokoukali, prolítali, prodrbali a bezvadně si ho žili.

Jedinou vadou na kráse byli zmatky pořadatelů u kruhu kelpií ... nezlobte se na mě, ale aby se až s nástupem první kelpinky do kruhu zjistilo, že pozvaná rozhodčí nemůže posuzovat toto plemeno a pak se narychlo hledalo komu ty čtyři zůčastněné kelpie honem vrazit, je obrovská ostuda pořadatelů MVP. To samé už jsem zažila na 7.11.2009 na MVP Praze a myslím si, že za ty nehorázný peníze co výstava stojí, by měl mít člověk právo nechat se posoudit tím rozhodčím, který je uveden v propozicích ... protože jeho názor jsem si zaplatila! Pokud nemůže dané plemeno posuzovat, beru jeho přiřazení k tomuto rozhodčímu jako totální selhání pořadatelů.

Chápala bych změnu rozhodčího z důvodu nemoci. Prominula bych toto pochybení u začínajících pořadatelů oblastní či krajské výstavy. Ale u pořadatelů MVP s letitou historii,  je to výsměch lidem, které si zaplatili vystavní poplatek :-(

Takže jsem byla ráda, že jsem se rozhodla nevystavovat a jela jen na výlet :-D

Máme spoustu nových parádních fotek od Verči, Evy, Zuzky ....

Celé album: 22. května 2010 MVP Litoměřice

 

Další krásné fotky najdete:
http://vercaxm.rajce.idnes.cz/22._kvetna_2010_MVP_Litomerice/
http://ehojdy.rajce.idnes.cz/Vystava_Litomerice_0510
http://zkovysokapec.rajce.idnes.cz/MVP_Litomerice_22.5.2010/#album